ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Şenol’dan Yazılı Basın Açıklaması

BEYŞEHİR – Ak Parti Beyşehir ilçe başkanı Mustafa Şenol yazılı açıklamada bulundu.         Şenol açıklamasında; 7 Haziran Milletvekilliği Seçimleri sürecini ilçemizde sorunsuz ve huzur içerisinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Beyşehir bu..

Şenol’dan Yazılı Basın Açıklaması

BEYŞEHİR – Ak Parti Beyşehir ilçe başkanı Mustafa Şenol yazılı açıklamada bulundu.
         Şenol açıklamasında; 7 Haziran Milletvekilliği Seçimleri sürecini ilçemizde sorunsuz ve huzur içerisinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Beyşehir bu demokrasi şölenini kendine yakışır bir şekilde sürdürmüş ve hiçbir olumsuz olaya fırsat vermeden tamamlamıştır. Bu süreçte üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getiren Beyşehir’de görev yapmış tüm güvenlik güçlerimize ve İlçe Seçim Kurulumuza teşekkür ediyorum. Seçim çalışmaları süresince bizlerle birlikte mesai yapan siz değerli basın mensuplarına da teşekkürü borç bilirim. Yine bu sürecin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine katkıda bulunan tüm siyasi parti temsilcilerine de ayrıca teşekkür ettiğimi belirtmek isterim.
         7 Haziran akşamı partimizin aldığı sonuçlara göre partimiz, ilçemizde kullanılan geçerli 43.013 oyun 23.719’nu alarak yüzde 55,14’lük bir oranla birinci parti olmuştur. 13 yıldır AK Parti’yi bağrına basmış Beyşehirli hemşerilerimiz yine bu seçimde AK Parti’ye karşı teveccühlerini göstermişlerdir. Partimizi tercih eden ya da tercihini farklı siyasi partilerden yana kullanan tüm hemşerilerime teşekkür ederim.
          Seçim süresince gece gündüz demeden bu davanın bekası için tüm gayretlerini ortaya koyarak özverili bir şekilde çalışan, Belediye Başkanımıza, İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerimize, Meclis Üyelerimize, Mahalle Başkanlarımıza,  Kadın Kollarımıza ve Gençlik Kollarımızın kıymetli üyelerine en samimi duygularımla teşekkürü borç bilirim.
          Seçim sürecinde ilçemizde gerçekleştirdiğimiz Seçim Koordinasyon Merkezimizin programlarına katılarak bizleri onurlandıran başta Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Soylu olmak üzere İl Başkanımız Musa Arat’a, Konya  Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’e, Milletvekillerimize, Milletvekili Adaylarımıza ve İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ederim. 
          AK Partimizin iktidarında bölge milletvekili olarak gece gündüz demeden Beyşehir’e hizmet eden ilçemizin kıymetli evlatları Konya Milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı’ya ayrıca teşekkür ediyorum. Bu dönem Milletvekili olarak seçilen başta bölge adayımız Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu olmak üzere tüm milletvekillerimizi tebrik ediyor, yeni dönemde önemli başarılara imza atmalarını diliyorum.
           7 Haziran akşamı açıklanan sonuçlara göre partimiz tek başına iktidar olamamaktadır. Milletimiz tercihini tek başına iktidar olmamamızdan yana kullanmıştır, bizler milletin iradesine her zaman saygı duyduk, bugün de aynı düşüncelerle millet iradesine saygı duymaktayız. Önümüzdeki süreçte ülkemizde siyasi tablonun nasıl şekilleneceğini hep birlikte göreceğiz. Fakat bizler siyasi tablo nasıl şekillenirse şekillensin davamız, ilçemiz ve ülkemiz için her zaman çalışmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar ilçemizde yaptığımız, yapacağımız ve halende devam etmekte olan hizmetlerimizi takip etmeye devam edeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Seçim sonuçlarını teşkilatımızla ve teşkilat kollarımızla değerlendirecek ve daha güzel sonuçlara ulaşmak için tüm çalışmalarımızı yapacağız. Bizler için 7 Haziran akşamı seçim bitmiş değildir. Bizler 8 Haziran sabahı yarın seçim olacak gibi çalışmalara başlayan bir partiyiz, bu nedenle aynı duygu ve azimle gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. açıklamasında bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL