ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Vekiller ilçeleri ziyaret ediyor

            BEYŞEHİR-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı tarafından oluşturulan ekipler, milletvekilleri eşliğinde ilçe, belde ve köy ziyaretleri yapıyor. AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez,..

Vekiller ilçeleri ziyaret ediyor

 

 

 

      BEYŞEHİR-Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Konya İl Teşkilatı tarafından oluşturulan ekipler, milletvekilleri eşliğinde ilçe, belde ve köy ziyaretleri yapıyor. AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, Beyşehir, Derebucak, Hüyük ve Derbent, Gülay Samancı ise  Ereğli, Halkapınar, Emirgazi  ve Karapınar ilçelerinde incelemelerde bulundu.
         Ziyaretler kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu, AK Parti Konya İl Başkan Yardımcıları Mustafa Gürüler ve Serpil Yakut ile İl Yönetim Kurulu Üyeleri Yahya Ak ve Serdar Küçük, Cihanbeyli, Altınekin ve Kulu’yu ziyaret etti. İlk ziyaret durağı Altınekin ilçesine bağlı Dedeler beldesi oldu. Burada Dedeler Belde Belediye Başkanı Mehmet Elmalı ile bir araya gelen AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve AK Parti İl Teşkilatı, Dedeler beldesinin yatırım, proje ve sıkıntılarını görüştü, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Dedeler belde esnafını da ziyaret eden İl Teşkilatı, burada da esnaf ve vatandaşı dinledi. Dedeler Beldesi ziyaretinin ardından Akıncılar beldesine geçen AK Parti heyeti, burada da Akıncılar Belde Belediye Başkanı Muharrem Dere’yi ziyaret etti, daha sonra da Akıncılar halkı ve esnafı ile bir araya geldi. Akıncılar ziyaretinin ardından Altınekin Kaymakamı Murat Şener’i ziyaret eden heyet, ilçe yatırım ve projeleri ile ilgili bilgi aldı. AK Parti İl Teşkilatı’nın Altınekin programının son durağı Oğuzeli beldesi oldu.
AK Parti Konya Milletvekili Mustafa Baloğlu ve İl Teşkilatı mensupları daha sonra Cihanbeyli ilçesine geçti. Cihanbeyli programına Taşpınar beldesi ziyareti ile başlayan heyet, burada belde esnafını ziyaret ettikten sonra belde halkı ile bir araya geldi. İl Teşkilatı Cihanbeyli programı kapsamında ayrıca Günyüzü, Yapalı ve Gölyazı’yı da ziyaret ederek burada da halkla bir araya geldi. Taşpınar’da belde sakinleri ile bir araya gelen Milletvekili Mustafa Baloğlu, burada yaptığı konuşmada AK Parti’nin her zaman hareketli, heyecanlı ve çalışkan bir yapısının olduğunun altını çizdi. Baloğlu, “AK Parti, 10 yıldır halkı için çalışan bir parti. Bu yolda çok hizmet ettik, halkımız da bize gereken desteği her zaman vermiştir, vermeye de devam ediyor. Bizler de bu onura layık olabilmek için durmadan çalışıyoruz. AK Parti bir seçim partisi değildir. Halk tarafından kurulan ve tamamen de halkın olan bir partidir. Bu bağlamda bizler sadece seçimden seçime sizlere gelen bir anlayışa sahip değiliz. Zaten bu yüzdendir ki aranıza gelmede hiçbir endişe duymuyor ve sizlerin arasında alnımız ak, başımız dik bir biçimde gezebiliyoruz” dedi.
      İlçe ve belde ziyaretleri kapsamında; Cem Zorlu Yunak, Çeltik, Tuzlukçu ve Akşehir; Gülay Samancı ve Harun Tüfekçi Ereğli, Halkapınar, Emirgazi ve Karapınar; Kerim Özkul Ilgın, Doğanhisar, Kadınhanı ve Sarayönü; Ayşe Türkmenoğlu Seydişehir, Yalıhüyük ve Ahırlı; İlhan Yerlikaya Hadim, Bozkır ve Taşkent; Hüseyin Üzülmez Beyşehir, Derebucak, Derbent ve Hüyük; Mustafa Kabakcı Çumra Akören ve Güneysınır; Mustafa Baloğlu ise Cihanbeyli, Kulu ve Altınekin’i ziyaret etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL