ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Yocu Midibüsü’nü Çaldılar

             BEYŞEHİR – İlçemize  bağlı Akçabelen Belde Belediyesi’ne pencere camını kırıp giren kişi ya da kişiler, muhasebe servisindeki belediyeye ait çek koçanını, garajdan da araç yedek parçaları..

Yocu Midibüsü’nü Çaldılar

 

           BEYŞEHİR – İlçemize  bağlı Akçabelen Belde Belediyesi’ne pencere camını kırıp giren kişi ya da kişiler, muhasebe servisindeki belediyeye ait çek koçanını, garajdan da araç yedek parçaları ile bir yolcu minibüsünü çalıp kaçtı.
            Olay, dün gece Akçabelen Belediyesi’nde meydana geldi. Kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler, belediye hizmet binasının giriş kapısının yanında bulunan pencere camını kırıp içeri girdi. İlk olarak AK Partili Belediye Başkanı Hasan Sayın’ın makam odasının giren şüpheliler çekmeleri aradı. Her hangi bir şey bulamayınca da muhasebe servisine geçip çekmece ve dolaplarda arama yapan şüpheliler, belediye ait çek koçanını aldı. Ardından duvarda asılı olan garajda park halindeki minibüs ve midibüsün anahtarını alıp, garaj bölümüne geçti. Burada midibüsün içinde arama yapan şüpheliler, her hangi bir şey bulamayınca araçlara ait yedek parçalar ile 42 B 8874 plakalı yolcu minibüsünü alarak kaçtı.
            Belediyedeki hırsızlık olayı sabah işe gelen işçi Tuncer Aydın tarafından fark edildi. Belediye Başkanı Hasan Sayın ise şunları söyledi:
          Jandarma, hırsızlık olayını aydınlatmak için çalışma başlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL