Uncategorized

Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine Dr.Kutay Güven atandı

Hastanede yeni görevine başlayan Güven, yaptığı açıklamada, Eylül 2021 tarihi itibariyle Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine atanmış olduğunu anımsatarak, “Beyşehir’imizin güzel insanlarının sağlıklı yaşamına bir nebze olsun katkı sağlama..

Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine Dr.Kutay Güven atandı

Hastanede yeni görevine başlayan Güven, yaptığı açıklamada, Eylül 2021 tarihi itibariyle Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine atanmış olduğunu anımsatarak, “Beyşehir’imizin güzel insanlarının sağlıklı yaşamına bir nebze olsun katkı sağlama fırsatı bulabileceğim bu göreve beni layık gören büyüklerimize şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Dr.Kutay Güven, memleketi Beyşehir’e hizmet etmekten onur ve gurur duyduğunu ifade ederek şöyle devam etti:

“Doğup büyüdüğüm, ekmeğini yiyip havasını teneffüs ettiğim, okullarında okuduğum güzel memleketimizin hastanesinde hekimlik gibi kutsal bir görevi ifa ederek Beyşehir’imize hizmet etmekten onur ve gurur duyduğumu belirtmek isterim.”

Dr. Kutay Güven, 1986 yılında Beyşehir’de doğdu. İlk, ortaokul ve lise eğitimini Beyşehir’de tamamlayan Güven, Antalya Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden 2011 yılında mezun oldu, Şanlıurfa’ya atandı. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde çeşitli görevlerde bulundu.

İstanbul’da, sağlık alanında faaliyet gösteren uluslararası bir şirkette yönetici pozisyonunda çalıştı.

Son olarak Konya İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi’nde görev yapmakta iken, Eylül 2021 tarihi itibariyle Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığı görevine atandı.

Yüksek lisansını işletme alanında yapan Güven, iyi derecede İngilizce biliyor.

Dr.Kutay Güven’e yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL