Yaşam

Prof. Dr. Caner Arabacı’dan sevindiren haber

Bir süredir Kovid-19 tedavisi gören KTO Karatay Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Arabacı’nın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor KTO Karatay..

Prof. Dr. Caner Arabacı’dan sevindiren haber

Bir süredir Kovid-19 tedavisi gören KTO Karatay Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Arabacı’nın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor

KTO Karatay Üniversitesi Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Caner Arabacı, bir süre önce koronavirüse (Kovid-19) yakalandı. 13 gündür Meram Devlet Hastanesi’nde tedavi gören Arabacı’nın sağlık durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Prof. Dr. Caner Arabacı’nın aile üyeleri, babalarının sağlığının yerinde olduğunu belirterek, arayan soran herkese teşekkür etti. Aile üyeleri, “Babamız Caner Arabacı yaklaşık iki haftadır hastanede tedavi görüyor. Sağlık durumu çok şükür iyi durumda. Bu süreçte bizleri arayan, babamızın durumunu soran, şifa dileyen herkese teşekkür ediyoruz. Fakat; babamızın sevenleri, öğrencileri ve dostları onu ziyaret etmek isteyenler oluyor. Belli bir süre ziyaretçi kabul edemeyeceğiz. Malumun üzere salgın hala hala kritik seviyede. Kimsenin bu süreçte bu hastalığa yakalanmasını istemeyiz. Bu yüzden ziyaretleri bir süreliğine askıya alacağız. Babamızın sağlık durumu hakkında yeni gelişmeler oldukça bilgi vereceğiz. Herkese sağlıklı sıhhatli günler diliyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL