ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

1. Yılı Yaş Pasta İle Kutlandı

BEYŞEHİR – Beyşehirli hayırsever işadamı Kamil Akkanat tarafından yaptırılan ve geçtiğimiz yıl 4 Kasım 2013 tarihinde eğitim hizmeti vermeye başlayan Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Okulu 1.yılını doldurdu. Okulun..

1. Yılı Yaş Pasta İle Kutlandı

BEYŞEHİR – Beyşehirli hayırsever işadamı Kamil Akkanat tarafından yaptırılan ve geçtiğimiz yıl 4 Kasım 2013 tarihinde eğitim hizmeti vermeye başlayan Kamil Akkanat Özel Eğitim İş Uygulama Okulu 1.yılını doldurdu. Okulun 1.yaş günü düzenlenen etkinlikle kutlanırken, engelli öğrencilere ve ailelerine muharrem ayı münasebetiyle aşure ve çeşitli ikramlarda bulunuldu.
            Kutlama programında kürsüye gelen Okul Müdürü Çelik, yaptığı konuşmada, 4 Kasım tarihinin kendileri için ayrı bir anlamı olduğunu ifade etti.
            Beyşehir Engelliler Derneği Başkanı Nazmi Bahçeci ise konuşmasında, 2006 yılında kurulan derneğin 2007 yılının 10 Mayıs tarihinde resmi açılışını yaptığını hatırlattı
            Hayırsever işadamı Kamil Akkanat adına kürsüye gelen Arık Bey Tekstil Genel Müdürü Cahit Dursun da, okulun 1.yaşını yaş pasta keserek kutladıklarını belirtti
            Programda konuşmaların ardından engelli öğrenciler okuduğu şiir ve şarkılarla hünerlerini sergiledi. Bir lise öğrencisinin çaldığı gitar eşliğinde seslendirdiği parçaların ardından, engelli öğrenciler hep birlikte oynayarak eğlendi. Programın sonunda  katılımcılara aşure ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Katılımcılara ilk aşure ikramı Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk tarafından yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL