ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir’in yeni Kaymakamı

         BEYŞEHİR – Beyşehir’de İlçe Kaymakamlığı makam koltuğuna TOKİ İlkokulu 4/A sınıfında öğrenim gören Yavuzhan Yavaş adlı öğrenci oturdu.Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sümbül ve okul idarecisi ve..

Beyşehir’in yeni Kaymakamı

         BEYŞEHİR – Beyşehir’de İlçe Kaymakamlığı makam koltuğuna TOKİ İlkokulu 4/A sınıfında öğrenim gören Yavuzhan Yavaş adlı öğrenci oturdu.Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sümbül ve okul idarecisi ve öğretmenleriyle birlikte Beyşehir İlçe Kaymakamlığı makamını ziyaret eden Yavaş, makam koltuğunu İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük’ten devraldıktan sonra telefonla aradığı bazı kurumların yöneticilerine çeşitli talimatlar verdi.
         Temsili Kaymakam Yavaş, daha sonra temsili Jandarma Komutanı Binbaşı Elif Arslan’ı asayiş toplantısı yapmak üzere makamında kabul etti. Kaymakam Başıbüyük, makam koltuklarına oturan öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.
          Bu arada, makam koltuklarına oturan iki temsili öğrenci, Kaymakam Başıbüyük ile Garnizon Komutanı ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Özdemir’le birlikte Beyşehir Cumhuriyet Başavcılığı’nı da ziyaret etti.
          Temsili Kaymakam ve Garnizon Komutanlarını makamında kabul eden Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurt da, misafirleriyle sohbet etti, Adliye Teşkilatı ile ilgili çeşitli bilgiler verdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL