ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Büyükşehirden cenaze yıkama aracı desteği

BEYŞEHİR – 2 nakil ve 1 yıkama aracı bulunan Beyşehir Belediyesi cenaze hizmetleri araç filosuna hem cenaze yıkama hem de morg olarak kullanılan yeni bir araç daha katıldı. Büyükşehir Belediyesi..

Büyükşehirden cenaze yıkama aracı desteği

BEYŞEHİR – 2 nakil ve 1 yıkama aracı bulunan Beyşehir Belediyesi cenaze hizmetleri araç filosuna hem cenaze yıkama hem de morg olarak kullanılan yeni bir araç daha katıldı. Büyükşehir Belediyesi tarafından Beyşehir Belediyesine kazandırılan araç hakkında bilgi veren Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun “Halkımızın en zor günlerinde yanında olmak ve belediye olarak üzerimize düşen sorumluluğu eksiksiz yerine getirmek için daha önce 2 nakil 1 yıkama aracı ile hizmet veriyorduk. yeni cenaze aracı cenaze naklinin yanında morg görevi gören, yıkama imkanı bulunan, klimalı modern bir araç, bu araçla cenaze hizmetlerinde kullanılan araç sayımız ve hizmet kalitemiz artırmış oldu.” dedi.
         Belediye Başkanı Özaltun “Yeni yasayla birlikte Konya Büyükşehir Belediyesinin Beyşehir’de yaptığı hizmetler artarak devam ediyor. Büyükşehir Belediyemizin gücü her mahallemizde hissediliyor. İtfaiye, KOSKİ, ulaştırma, otogar, mezarlıklar ve diğer alanlarda yapılan hizmetler ve son olarak ilçeye kazandırılan modern cenaze aracı için Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Akyürek’e ve Büyükşehir ailesine çok teşekkür ediyorum.” dedi.
       İlçelere hizmetin devam edeceğini belirten Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ise, 28 ilçeye dağıtımı yapılan cenaze yıkama ve morg araçlarının maliyetinin 3 milyon lira olduğunu ve bu araçların iç dizaynının ise tamamen Konya sanayisinde yapıldığını belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL