Arşiv

Damlapınar Çok Amaçlı Spor Sahası Açıldı

BEYŞEHİR – Damlapınar Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı spor sahasının açılışında konuşan Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Bundan sonra daha büyük açılışlar sizleri bekliyor. Yani, Beyşehir için büyük müjdeler yolda. Beyşehir artık..

Damlapınar Çok Amaçlı Spor Sahası Açıldı

BEYŞEHİR – Damlapınar Mahallesi’nde yapımı tamamlanan çok amaçlı spor sahasının açılışında konuşan Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Bundan sonra daha büyük açılışlar sizleri bekliyor. Yani, Beyşehir için büyük müjdeler yolda. Beyşehir artık kabuğunu yırtacak”dedi. Beyşehir Belediyesi tarafından Damlapınar Mahallesi’nde yaptırılan çok amaçlı spor sahası düzenlenen törenin ardından açılarak yöre sakinlerine hizmet vermeye başladı.
       Açılış törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, meclis üyeleri, parti teşkilatı mensupları, Belediye’nin birim müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.
         Açılışta kürsüye gelen Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, sözünü verdikleri spor sahası açılışı için Damlapınar’da olduklarını vurgulayarak, “Biz Beyşehir’in 67 mahallesinde de farklı farklı projeler üretiyor, farklı farklı hizmetler yapıyoruz.”dedi. Konuşmasında, İzmir’de yaşayan Damlapınarlılar’ı da açılış programında görmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Özaltun, “Buradaki sahamızın açılışını sadece  İzmir’deki hemşehrilerimizi burada görebilmek için geciktirdik. Burada yapılan son şenlikte şunları söylemiştim; ‘bugün çok amaçlı spor sahasını görüyorsunuz, inşallah başka bir sefere karşınıza farklı bir açılışla çıkacağız.’ Şimdiden söylemeyelim sürpriz olsun.
        Biraz önce Konya Milletvekilimiz Mehmet Babaoğlu beyle telefonla görüştük. Diyor ki, ‘başkanım yeter, hep açılış, hep açılış’. Bundan sonra daha büyük açılışlar sizleri bekliyor. Yani Beyşehir için büyük müjdeler yolda. Milletvekilimiz bunu söylememi özellikle istedi. Beyşehir artık kabuğunu yırtacak. İnşallah bu desteklerle Beyşehir’de büyük mega projeler bizleri bekliyor. Çok amaçlı spor sahamızın buradaki çocuklarımıza, gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum. Biz dualar alabilmek için tıpkı buradaki çok amaçlı spor sahası gibi Damlapınar’a ve farklı mahallelerimizde açılışlara devam edeceğiz”dedi.
        İzmir’de faaliyet gösteren Hasanşeyh Derneği Başkanı Yusuf Devebacak ile Damlapınarlılar Dernek Başkanı Hasan Eylikçi ise yaptıkları konuşmalarda, açılışı yapılan çok amaçlı spor sahasından dolayı Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’a teşekkür etti.
        Konuşmaların ardından kurdela kesilerek spor sahasının açılışı gerçekleştirildi. Kaleye şut atışı yapılmasının ardından başlayan Damlapınar futbol turnuvasında ilk müsabakanın başlama vuruşunu  da Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ve Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptı.
        Açılış programı dolayısıyla katılımcılara alanda kurulan sofralarda Beyşehir Belediyesi tarafından yemek ikram edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL