Arşiv

Hobi Bahçelerinde İlk Ürün Heyecanı

BEYŞEHİR – Avdancık Mahalle yolu üzerinde 10 bin metre karelik alanda kurulan hobi bahçelerini ziyaret eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Belediye Meclis üyeleri ilk ürünlerini toplayan vatandaşların heyecanına ortak..

Hobi Bahçelerinde İlk Ürün Heyecanı

BEYŞEHİR – Avdancık Mahalle yolu üzerinde 10 bin metre karelik alanda kurulan hobi bahçelerini ziyaret eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ve Belediye Meclis üyeleri ilk ürünlerini toplayan vatandaşların heyecanına ortak oldu.
       Şehrin yoğun gündeminden uzaklaşıp doğayla baş başa kalmak isteyenlerin için hobi bahçeleri oluşturduklarını ifade eden Başkan Özaltun   “Doğayla, toprakla iç içe olan, kendi sebzesini, meyvesini yetiştirmenin hazzını yaşayan bahçe sahiplerinin mutluluğu bizleri de çok mutlu etti. Görüyoruz burada sadece sebze meyve yetişmiyor, başka güzelliklerde yetişiyor. Yeni komşuluklar, yeni dostluklar kurulmuş. Burada gerçekten çok güzel bir ortam var, ilk ürünlerini toplayan bahçe sahiplerine kolaylıklar diliyorum, bereketli olur inşallah. “dedi.
       Belediye Başkanı Murat Özaltun’a ve Belediye Meclisi üyelerine ziyaretlerinden ve kendilerine sağlanan imkanlardan dolayı teşekkür eden vatandaşlar “Hobi bahçelerinde şehrin merkezinde doğayla baş başa oluyoruz, stres atıyoruz. Hem dinleniyor, hem de kendi ürünümüzü yetiştirip organik besleniyoruz. Ektiğimiz sebzenin, meyvenin büyüdüğünü görmek bize ayrıca zevk veriyor. Topladığımız doğal ürünleri sofralarımızda tatmanın keyfi ise bambaşka oluyor. Bize, bunları yaşama imkanı sunan Belediye Başkanımıza ve yetkililere teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL