ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Hobi Bahçesi Ön Kayıtları Başladı

BEYŞEHİR – Avdancık Mahalle yolu üzerinde10 bin metre karelik bir alanda yapılacak olan hobi bahçelerinde yer almak isteyenlerin müracaatları Beyşehir Belediyesi Ak Masa biriminde kabul ediliyor.         ..

Hobi Bahçesi Ön Kayıtları Başladı

BEYŞEHİR – Avdancık Mahalle yolu üzerinde10 bin metre karelik bir alanda yapılacak olan hobi bahçelerinde yer almak isteyenlerin müracaatları Beyşehir Belediyesi Ak Masa biriminde kabul ediliyor.
            Her biri 120 metrekare olan hobi bahçelerinin kira bedeli kesin başvuruda netleşecek. Başvuruların parsel sayısından fazla olması halinde  bahçe sahiplerinin noter huzurunda yapılacak çekiliş sonucunda belirleneceğini, sonuçların ise Beyşehir Belediyesinin web sayfasında yayınlanacağını bildirdiler.
            Hobi Bahçeleri’nde  bahçe kiralayıp kendi sebze ve meyvelerinizi yetiştirmek, yemyeşil bir ortamda toprakla haşır neşir olmanın keyfini yaşamak isteyenlerin başvuru için geç kalmamaları gerektiğini dile getiren Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun “Apartman mimarisinin yaygın olmadığı dönemlerde hemen hemen her evin vazgeçilmezi olan bahçe kültüründen yaşam koşularımız gereği gün geçtikçe uzaklaşıyoruz. Stresten uzak olmak, doğaya olan özlemini gidermek, kendi sebze meyvesini sağlıklı bir ortamda yetiştirmek ve boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirebilmek isteyen emekliler, apartman dairelerinde oturup bahçe özlemi çekenler için yola çıktığımız Hobi Bahçelerini en kısa sürede tamamlayıp halkımızın kullanımına sunacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL