ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

İlkokul Öğrencilerinden Teşekkür Ziyareti

BEYŞEHİR – TOKİ İlkokulu Müdürü Adnan Karanfil, kendisine eşlik eden Müdür Yardımcısı İbrahim Koçak,  Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sümbül, Okul Aile Birliği Başkanı Esma Sümbül ve okulda eğitim gören bir..

İlkokul Öğrencilerinden Teşekkür Ziyareti

BEYŞEHİR – TOKİ İlkokulu Müdürü Adnan Karanfil, kendisine eşlik eden Müdür Yardımcısı İbrahim Koçak,  Avşar Mahallesi Muhtarı Yasin Sümbül, Okul Aile Birliği Başkanı Esma Sümbül ve okulda eğitim gören bir grup öğrenci ile birlikte Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.

Okul idarecileri ve muhtar Sünbül, Başkan Özaltun’a Avşar Mahallesi’ne yapılan Belediye hizmetleri ile buradaki eğitime destek ve katkılarından ötürü teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özaltun, hizmetlerin devamının geleceğini belirterek, “Eğer bu mahallemize biz bir oyun grubu yapıyorsak, çok amaçlı spor sahası, Kültür Merkezi, yüzme havuzu yapıyorsak, yapacaksak buradaki en büyük katkı ve desteği bizlere veren Cumhurbaşkanımız ve ardından Konya’nın değeri Başbakanımız Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu’dur. Dolayısıyla onlar bu ülkede  idareci ve işbaşında oldukları müddetçe ve biz de onlar adına aracılık yaptığımız sürece inşallah bu hizmetlerin devamı gelecektir. İnşallah, çok daha fazla farklı şekilde bu hizmetler olacaktır. Teşekkür etmek için buraya kadar gelip yorulduğunuz için ayaklarınıza sağlık. Bizler de sizlere layık olabilmeye çalışıyoruz.”dedi. Belediye Başkanı Özaltun, makama “en büyük başkan, bizim başkan” sloganlarıyla giren çocuklarla da sohbet ederken çeşitli hediyeler verdi ve öğrencilere  yönelik mesajında ise, “Biz büyük falan değiliz, sadece sizlerin hizmetkarıyız. Yeter ki, siz çalışın gelecekte bu makamları doldurun. Kültürlü, ahlaklı, zeki bir şekilde kendinizi yetiştirin. İnşallah gelecekte bu ülkeyi sizler yöneteceksiniz.”ifadelerini kullandı.

Ziyarette, Mahalle Muhtar Sünbül de, dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın  Türkiye’nin pek çok il ve ilçesinden gelen muhtarlarla birlikte Beyşehir’den  de kendisi ve bir mahalle muhtarını Ankara’da  kabul ettiğini belirterek, bu ziyaretle ilgili bilgiler verdi. Ziyarette, Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel de hazır bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL