Arşiv

Jandarmadan Kaçamadılar

BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, bir süre önce ilçeye bağlı Bayavşar Mahallesi’nde faaliyet gösteren müteahhit bir firmaya ait petrol istasyonu çevresindeki park halindeki iş makinelerinin depolarındaki yaklaşık 250 litrelik mazot..

Jandarmadan Kaçamadılar

BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, bir süre önce ilçeye bağlı Bayavşar Mahallesi’nde faaliyet gösteren müteahhit bir firmaya ait petrol istasyonu çevresindeki park halindeki iş makinelerinin depolarındaki yaklaşık 250 litrelik mazot gece karanlığından istifade eden kişi ya da kişiler tarafından hortumla çekilmek suretiyle çalındı. İhbar üzerine çalışma başlatan Jandarma Asayiş timleri, mazot hırsızlığı ile ilgili olayın fail ya da faillerini yakalamak için harekete geçti.
        Jandarma ekipleri, Bayavşar Mahallesi’nde bir evde yaptığı aramada garaj bölümünde saklanan çalınan mazotların nakledildiği içi  yakıt dolu varil ve bidonlara ulaşmayı başardı.
        Olayla ilgili olarak  mazotları satamadan yakalanarak Jandarma tarafından gözaltına alınan 3 şüpheli sorgulamalarının tamamlanmasının ardından  hırsızlık iddiasıyla Beyşehir Adliyesi’ne sevk edildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL