ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Kızılay’dan Kurban Kampanyası

BEYŞEHİR – Koçer açıklamasında: “Kızılay’a Gönül veren Beyşehir-Derebucak-Hüyük’lü Hemşehrilerim. Hiçbir karşılık beklemeden sarf ettiğiniz gayretler, ülkemizde ve tüm dünyada ihtiyaç sahiplerinin umudu olmaya devam ediyor.          Hizmet yolculuğumuzun çok..

Kızılay’dan Kurban Kampanyası

BEYŞEHİR – Koçer açıklamasında: “Kızılay’a Gönül veren Beyşehir-Derebucak-Hüyük’lü Hemşehrilerim. Hiçbir karşılık beklemeden sarf ettiğiniz gayretler, ülkemizde ve tüm dünyada ihtiyaç sahiplerinin umudu olmaya devam ediyor.
          Hizmet yolculuğumuzun çok önemli bir durağına daha omuz omuza ilerliyoruz. Bu sene de yoksulun kaşığına aş olacak Vekaletle Kurban kesimini İslam’ın tüm şartlarına uygun olarak başlattık. “Kurban İbadettir” Elbette bu sloganda önemli. Biz her şeyden önce yüce Allah’ın bize emrettiği kurallara harfiyen uyuyoruz. Aldığımız bu büyük sorumlulukla, Kurban ibadetinin hakkıyla yerine getirilebilmesi için, O’nun bize gösterdiği yolda doğruca yürüyoruz. Bu sebeple, Kurban Vekaletinin bir bağış olamadığını, bir ibadet olduğunu ve kurban için alınan vekalet ücretinin başka bir hayır işinde kullanılmayacağını, kurbanın mutlaka kesilerek etinin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması gerektiğine inanıyoruz.
      Her icraatımızda olduğu gibi Vekaletle Kurban Kesim Kampanyamızın da başarıya ulaşmasında, hayırseverlerimizin desteği ile bu ağır sorumluluğun altından da alnımızın akıyla kalkmayı başaracağız. Bu başarı sayesinde, bizlere emanet edilen kurban vekaletlerinden elde edeceğimiz et konserveleri, soğuk kış aylarında, mübarek Ramazan’da ve yıl boyunca yoksulun tenceresini kaynatacak. Karşılık beklemeden sergileyeceğimiz bu çabanın ödülü ise onların hayır duaları olacaktır.
       Bir kez daha siz değerli kardeşlerimizin sonsuz desteğini talep ediyorum. Vereceğiniz her bir Kurban hedefimize ulaşmada altın bir adım olacağını bir kez daha hatırlatıyorum. İnsanlığa hizmet için, vekaletin gerçekten bir ibadet olarak yerine getirilmesi için ve kurban etinin gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşabilmesi için elinizden gelen gayreti sarf edeceğinize tüm kalbimle inanıyorum” dedi.
             KOÇER kurban hisse bedeli olarak Yurt içi 740 TL, Yurt Dışı 475 TL’olduğunu  ve aşağıdaki irtibat adreslerinden gerekli bilgi alınabileceğini açıkladı.

                             BANKA       : Türk Kızılay’ı Bağış Hesabı bulunan Bankalar

                             İNTERNET : www.kizilay.org.tr

                             TELEFON  : 168 Ücretsiz Bağış ve İletişim Hattı

                             PTT             : 2868 Numaralı Kızılay Posta Çeki

                             KIZILAY    : Kızılay Beyşehir Şubesi (Makbuz Karşılığında)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL