ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı

BEYŞEHİR – İlk tören Anıt meydanında, Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü özel çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulması ile başladı. Daha sonra protokol tarafından saygı duruşunda bulunuldu..

Öğretmenler Günü Törenlerle Kutlandı

BEYŞEHİR – İlk tören Anıt meydanında, Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü özel çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulması ile başladı. Daha sonra protokol tarafından saygı duruşunda bulunuldu akabinde İstiklal Marşı okunması ile son buldu.
      Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen kutlama program ise Kubadabad Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonunda düzenlendi.
       Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe milli eğitim müdürü Musa Konuk yaptı.
        Emekli öğretmenler adına konuşan Türkan Habir: Öğretmenlik kutsal bir meslektir, Öğretmenlik Peygamberlik mesleğidir, öğretmen olmak için, sabırlı, hoşgörülü, çalışkan ve empati kurabilen ve her haliyle örnek olan bir insan olmalıdır dedi.
        Konuşmaların ardından mesleğe yeni giren öğretmenler yemin ederken, öğrenci ve öğretmenler çeşitli skeç gösterisinde bulundu.
        Emekliye ayrılan öğretmenlere onur belgesi verilirken, şiir, kompozisyon ve resim dallarında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilere ödülleri protokol tarafından takdim edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL