ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Özaltun’dan Mesaide ki Personele Hediye

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun, Hal İçi’ndeki Temizlik İşleri Amirliği biriminde buluştuğu personeliyle  tek tek bayramlaşıp, bayramlarını tebrik ederken, yaptığı konuşmada, belediyeciliğin bir hizmet sektörü olduğunu ve 7/24 saat esasına göreve..

Özaltun’dan Mesaide ki Personele Hediye

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun, Hal İçi’ndeki Temizlik İşleri Amirliği biriminde buluştuğu personeliyle  tek tek bayramlaşıp, bayramlarını tebrik ederken, yaptığı konuşmada, belediyeciliğin bir hizmet sektörü olduğunu ve 7/24 saat esasına göreve tabi bulunduğunu vurguladı. Belediye’nin bazı birimlerinin bayramlarda ve tatil günlerinde de mutlaka çalışması gerektiğini ve temizlik işleri ile zabıta personelinin de nöbet esasına göre çalışarak bugünlerde ailelerinden uzak kalabildiğine dikkat çeken Özaltun, “Sizler hizmet bekleyen vatandaşlarımızın mağdur olmaması adına çok önemli bir görevi icra ediyorsunuz. Az önce evimizden çıktık ve Beyşehir’in cadde ve sokaklarını, mahallelerini gezdik. Gördük ki, bayram öncesinde her taraf, ilçemizin her bir metrekaresi tertemiz, pırıl pırıl. Tabi bu sizlerin eseri, sizlerin çalışması sayesinde oluyor. Tabi, biz sadece tatil ve bayram günlerinde değil, her zaman bu işlerin aksamadan devam etmesini sizlerden istiyoruz. Bu anlamda sizlere çok teşekkür ediyoruz. Hakkınızı helal edin, çünkü hizmet sektörü zor bir sektör ve hepimize Allah kolaylıklar versin diyorum. Belediyemizde 400’ün üzerinde çalışan personelimiz var ama sizler arefe günü, herkes tatil yaparken  çalıştığınız için bir ayrıcalık olsun diye vereceğimiz küçük birer hediye paketimiz olacak.Ailelerinize ve çocuklarınıza bizden selam söyleyiniz. Hepinizin bayramı mübarek olsun.”dedi.
       Başkan Özaltun, daha sonra programa  katılan Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel  ile beraber  konuşmasının ardından hediye paketlerini biraraya geldikleri temizlik ve zabıta personeline tek tek dağıtırken elini sıkarak bayramlaştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL