Arşiv

Protokol ve Halk Bayramda Bir Araya Geldi

           BEYŞEHİR-Beyşehir Kaymakamlığı tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma programına Merkez Valisi Ramazan Sodan, Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdür..

Protokol ve Halk Bayramda Bir Araya Geldi

           BEYŞEHİR-Beyşehir Kaymakamlığı tarafından düzenlenen resmi bayramlaşma programına Merkez Valisi Ramazan Sodan, Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Sefa Mercan, daire amirleri, siyasi parti ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
            Festival alanındaki bayramlaşma programının ardından ilçe protokolü Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ve Devlet Hastanesi’ni de ziyaret etti.
            Protokol, hastane ziyaretinde acil serviste tedavi gören yaralılara ve hastalara ‘geçmiş olsun’ temennisinde bulunurken, Ramazan Bayramı’nı kutladı, çiçek verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL