Arşiv

Şenol Beyşehir’de Seçim Çalışmalarına Başlıyor

BEYŞEHİR – Geçtiğimiz hafta sonu Konya’da Selçuklu Kapalı Spor Salonundan yapılan aday tanıtım töreninden sonra Konya ve ilçelerinde seçim çalışmalarına başlayan Süleyman Şenol, Cumartesi günü Beyşehirli hemşerileri ile buluşacak.   ..

Şenol Beyşehir’de Seçim Çalışmalarına Başlıyor

BEYŞEHİR – Geçtiğimiz hafta sonu Konya’da Selçuklu Kapalı Spor Salonundan yapılan aday tanıtım töreninden sonra Konya ve ilçelerinde seçim çalışmalarına başlayan Süleyman Şenol, Cumartesi günü Beyşehirli hemşerileri ile buluşacak.
        Seçim çalışmaları kapsamında ilk olarak Esinti Düğün Salonunda 25.04.2015 Cumartesi günü saat 13.30’da vatandaşlarla bir araya gelecek olan Süleyman Şenol’a Beyşehir ve bölgeden büyük bir destek bekleniyor.
        7 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri ’ne çok az bir zamanın kaldığını belirten MHP 3. sıra adayı Beyşehirli Eczacı Süleyman Şenol; Cumartesi Günü saat 13.30’da Antalya Caddesi’ndeki Esinti Düğün Salonunda yapacağımız ‘Bizimle Yürü Konya. Büyük Yürüyüş Başlıyor’ toplantısına kıymet bilir, takdir bilir, Beylerin Şehri, Eşrefoğlu torunları tüm hemşerilerimi bekliyorum dedi.
        Şenol, seçimlere kalan bu kısa süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini belirterek, ‘Bu seçim dönemi farklı bir tabloya gebe. Partimize ve adaylarımıza önceki dönemlere göre çok büyük bir ilgi var. Bu olumlu havayı görüyor, biliyoruz. Türkiye ve Konya genelinde inanılmaz bir heyecan var. Ülkemizin iyi yönetilmediği, hatta milli bekamız açısından büyük tehdit ve tehlikelerin gizlenemez olduğunu açıkça gözüküyor. Bu nedenle bu secim önceki diğer seçimlerden daha derin bilinç ve akıl ile oy kullanmamızı mecbur kılıyor” dedi.
        MHP adayı Şenol, ‘Ben inanıyor ve biliyorum ki, Beyşehir ve bölge halkı takdir bilir, kıymet bilir. Şahsım ve partime büyük bir teveccüh var. 7 Haziran’daki Milletvekili Genel Seçiminde Beyşehir ve bölge halkı evladına sahip çıkacak. Çocuğunu, içlerinden birisi olan şahsım Süleyman Şenol’u Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne gönderecek. Beyşehir’i Meclis’te temsil etmek için şahsıma çok büyük oranda destek verecek. Buna yürekten ve gönülden inanıyorum. Bu vesileyle yarın saat 13.30’da Esinti Düğün Salonunda düzenleyeceğimiz ‘Bizimle Yürü Konya Büyük Yürüyüş Başlıyor’ programımıza tüm hemşerilerimi davet ediyorum’ diye açıklamasını tamamladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL