ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Ülkücü İşçiler Derneği Açıldı

BEYŞEHİR – Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılışta konuşan Ülkücü İşçiler Derneği Şube Başkanı Akif Varol, açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.        Evsat Mahallesinde’ki derneğin..

Ülkücü İşçiler Derneği Açıldı

BEYŞEHİR – Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan açılışta konuşan Ülkücü İşçiler Derneği Şube Başkanı Akif Varol, açılışa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.
        Evsat Mahallesinde’ki derneğin açılışına Türk Bürosen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Eğitim–sen Konya temsilcisi Tanfer Ata, Ülkücü işçiler derneği İçanadolu bölge başkan yardımcısı Engin Deniz, Konya il başkanı Tuncer Harmankaya, Beyşehir ilçe temsilcisi Akif Vural ve davetliler katıldı.
       Açılışta konuşan derneğin Konya İl Başkanı Tuncer Harmankaya, dernek faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Dernek olarak tüm güçleriyle işçilerin yanında olduklarını ifade eden Harmankaya, “Maddi, manevi ve hukuki olarak işçi kardeşlerimize destek vermeye devam edeceğiz. Beyşehir ilçemiz de Konyamız için önemli bir bölge. Buradaki şubemiz ile Beyşehirli işçi kardeşlerimize de ulaşma imkanı bulup onların sorunlarıyla ilgileneceğiz.” dedi.
        Açılışa 30 Mart yerel seçimlerinde MHP’nin Konya Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Mehmet Emin Altunel de katıldı. Altunel, belediye seçimlerinde ülkücü İşçiler Derneği ile gece gündüz el ele çalıştıklarını belirterek, “Ülkücü İşçiler Derneği partimizin ana damarlarından biridir. Ben de maddi ve manevi olarak her yerde yanlarındayım. Dernek günden güne büyüyerek gerçek gücüne kavuşacaktır. Konyamıza ve Beyşehirimize hayırlı olmasını yüce Allah’tan niyaz ederim.” diye konuştu. 
        Yapılan duanın ardından kurdele kesilerek derneğin açılışı gerçekleştirildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL