TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Güncel Haberler

Bangladeş Halk Cumhuriyetinden Başsağlığı mesajı

Bangladeş Halk Cumhuriyeti hükümeti Dışişleri Bakanı Sayın Dr. A. K. Abdul Momen mevkidaşı Türkiye Cumhuriyeti hükümeti Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na Türkiye’de devam etmekte olan orman yangınları için bir başsağlığı..

Bangladeş Halk Cumhuriyetinden Başsağlığı mesajı

Bangladeş Halk Cumhuriyeti hükümeti Dışişleri Bakanı Sayın Dr. A. K. Abdul Momen mevkidaşı Türkiye Cumhuriyeti hükümeti Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’na Türkiye’de devam etmekte olan orman yangınları için bir başsağlığı mesajı iletti.

Bangladeş Dışişleri Bakanı mesajında Türkiye’de devam eden ve trajik can kayıplarına ve maddi hasara yol açan orman yangınlarını öğrenmiş olmanın derin üzüntüsü içerisinde olduğunu belirtti. Bu trajedi döneminde Sayın Çavuşoğlu’na ve onun nezdinde sevdiklerini kaybeden ailelere en derin taziye ve en kalbi duygularını sunduğunu ifade etti. Bu kritik zamanda düşüncelerinin ve dualarının Türk halkıyla birlikte olduğunu iletti ve olayda yaralananlara acil şifalar diledi. Cenab-ı Allah’tan, ölenlerin ruhlarına rahmet ve yaslı ailelere  telafisi mümkün olmayan kayıpları için dayanma gücü diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL