ResimLink - Resim Yükle
Güncel Haberler

El frenini çekmeyi unutunca, kamyon otomobile çarptı

BEYŞEHİR – El freninin çekilmediği iddia edilen kapalı kasa kamyon hareket edip geri geri gelince cadde üzerinde duraklama yapan otomobile arkadan çarptı. Beyşehir ilçesinde, bir zincir marketine malzeme indirmek için..

El frenini çekmeyi unutunca, kamyon otomobile çarptı

BEYŞEHİR – El freninin çekilmediği iddia edilen kapalı kasa kamyon hareket edip geri geri gelince cadde üzerinde duraklama yapan otomobile arkadan çarptı.

Beyşehir ilçesinde, bir zincir marketine malzeme indirmek için duran kapalı kasa kamyon, sürücüsünün el frenini çekmeyi unutup araçtan inmesi sonucu geri geri giderek duraklama yapan bir otomobile arkadan çarptı.

Kaza anı çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Edinilen bilgiye göre, kaza akşam saatlerinde Antalya Caddesi üzerinde meydana geldi.

Bir zincir marketine malzeme indirmek için market önüne yanaşan kapalı kasa kamyonun sürücüsü, iddiaya göre el frenini çekmeden aracından indi.

Hareket etmeye başlamasıyla geri geri gitmeye başlayan kamyon, cadde üzerinde herkesin şaşkın bakışları arasında duraklama yapan bir otomobile arkadan çarparak kısa süreli sürükledi.

Kazada, araç içerisinde kimsenin olmaması nedeniyle ölen ya da yaralanan olmazken, otomobilde maddi hasar meydana geldi.

Bu sırada kamyonun yolda bekleyen ve yürüyen insanlara çarpmaması olası bir facianın da önüne geçti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL