ResimLink - Resim Yükle
Bölgeden Haberler Güncel Haberler

Genç MÜSİAD Seydibey Kuruldu

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Seydibey Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını MÜSİAD Seydibey şubesinde gerçekleştirdi.     Seydişehir ve Beyşehir’in isimlerini birleştirerek bölgeye yeni bir vizyon kazandırmayı amaçlan..

Genç MÜSİAD Seydibey Kuruldu

Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği Seydibey Şubesi ilk yönetim kurulu toplantısını MÜSİAD Seydibey şubesinde gerçekleştirdi.

 

 

Seydişehir ve Beyşehir’in isimlerini birleştirerek bölgeye yeni bir vizyon kazandırmayı amaçlan MÜSİAD’ın Gençlik Kolları Kurucu başkanı Cevdet Samet Önal oldu.
Kurucu kadroda Mehmet Şahbaz, Ahmed Muhammed Öztulum, Burak Özpınar, Hayreddin Mızrak, İsmail Narin, Mustafa Yılmaz, İsmail Kalkan, Ali Kamil Durmuş, Ramazan Gül, Mehmet Ali Elliiki, Zeynep Eraslan, Serdar Koç, Durmuş Emre Şahbaz ve Ceyda Acem yer aldı.

Yönetim Kurulu toplantısında konuşan Başkan Önal; “Seydibey şubesi olarak ilk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik.
Bölgemizin ilk Genç İş Adamları Derneğini kuruyor olmanın heyecanını yaşıyoruz. Kurucu kadromuzda alanında başarılı, girişimci ruhlu genç arkadaşlarımız bulunuyor.

Ülkemize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Uzun zamandır bölgeye Genç MÜSİAD’ı kazandırma hayali olduğunu bildiren genç başkan, desteklerinden dolayı MÜSİAD Seydibey yönetim kuruluna teşekkür etti.

Genç MÜSİAD bugün dünya çapında 90 temsilcilik ve 5 Bin’den fazla üyesiyle faaliyet gösteriyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL