ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

AA Genel Müdürü Beyşehir’de

  BEYŞEHİR- Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğü yönetim kurulu toplantısı ilk kez Ankara dışında bir ilçede gerçekleştirildi. Beyşehir’i ziyaret eden AA Genel Müdürü Kemal Öztürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ..

AA Genel Müdürü Beyşehir’de

 

BEYŞEHİR- Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğü yönetim kurulu toplantısı ilk kez Ankara dışında bir ilçede gerçekleştirildi. Beyşehir’i ziyaret eden AA Genel Müdürü Kemal Öztürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri  Salih Melek, Ali İhsan Sarıkoca, Nihat Erdoğmuş, Refik Korkusuz ve genel müdür yardımcıları Ebubekir Şahin ile Ahmet Tek,  Özel Kalem Müdürü Hayrettin Özçelik,Hukuk Müşaviri Zeki Arıtürk, Huğlu Silah Fabrikası’nı gezdi. Huğlu poligonunda trap atışları yapan Öztürk’e  dönüş yolculuğundan önce Huğlu yapımı özel bir av tüfeği hediye edildi. Öztürk ve beraberindekiler yönetim kurulu toplantısını ise dün akşam saatlerinde Anamas Konukevi’nde gerçekleştirdi.

Geceyi Beyşehir’de geçiren Öztürk ve beraberindekiler, bugün de Beyşehir’in tarihi mekanlarını ziyaret ederek, Beyşehir Gölü’nde yat turuna katılacak. Öztürk ayrıca, gölde dalış yapacak, yamaç parüşütü ile gökyüzünde uçuş gerçekleştirecek. Uçuş esnasında  gökyüzünde 3G ile bölge müdürleri toplantısına başkanlık edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL