ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Asayiş Berkemal

               BEYŞEHİR – Beyşehir’de polisin yeni yıl ile birlikte asayişe yönelik uygulamaları artış gösterdi. İlçede halkın huzur ve güvenliğinin devamlılığının sağlanması, önleyici polislik hizmetlerinin..

Asayiş Berkemal

 

             BEYŞEHİR – Beyşehir’de polisin yeni yıl ile birlikte asayişe yönelik uygulamaları artış gösterdi. İlçede halkın huzur ve güvenliğinin devamlılığının sağlanması, önleyici polislik hizmetlerinin geliştirilmesi, şüpheli görülen şahıs ve araçların kontrolü ile arananların yakalanması amacıyla Beyşehir kent merkezinde özellikle akşam saatlerinde  değişik noktalarda uygulama yapılıyor. Uygulamalarda sürücüler trafik yönünden denetlenirken, şahısların GBT sorgulaması da yapılıyor.

            Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı asayiş ve trafik ekiplerinin değişik noktalarda akşam saatlerinde birlikte müşterek yürüttüğü uygulamalarda sürücülerin trafik kurallarına uyup uymadıkları belirleniyor. Emniyet kemeri, alkol, ışık donanımı gibi değişik konularda uygulama yapan trafik ekipler, kurallara uymadığı belirlenen sürücülere cezai işlem uyguluyor.

            Trafik ekipleri denetim ve kontrollerini trafik yönünden yaparken, asayiş ekipleri ise sürücü ve vatandaşların GBT sorgusunu  yapıyor. Daha huzurlu bir kent olması için çalışmalarını sürdüren polis ekiplerinin, denetim ve kontrollerinin bundan sonra da süreceği bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL