ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir AGD’de Nöbet Değişimi

         BEYŞEHİR-Hasan UZUN, yaptığı basın açıklamasında teşkilatın istişareleri sonucunda bu göreve getirildiğini, Allahın izniyle Beyşehir’de Anadolu Gençlik Derneği’nin bundan sonraki süreçte güçlü bir yönetim kadrosu ile konferanslar,..

Beyşehir AGD’de Nöbet Değişimi

         BEYŞEHİR-Hasan UZUN, yaptığı basın açıklamasında teşkilatın istişareleri sonucunda bu göreve getirildiğini, Allahın izniyle Beyşehir’de Anadolu Gençlik Derneği’nin bundan sonraki süreçte güçlü bir yönetim kadrosu ile konferanslar, kültürel etkinlikler, toplumu bilinçlendirme ve şuurlandırmaya yönelik çalışmalar vb. hayırlı faaliyetlerle adından sıkça söz ettireceğini belirtti. Anadolu Gençlik Derneği’nin dünyanın en büyük gençlik organizasyonlarından biri olduğunu belirten Uzun, hayra motor şerre fren olmanın Anadolu Gençlik olarak en büyük gayret ve hedeflerinden birisi olduğunu söyledi.  Genç kavramını  biyolojik yaşa bağlı olarak düşünmenin aksine “inancı ve idealleri uğruna fedakarlık yapabilen” olarak tanımladıklarını belirten Uzun, “Beyşehirli hemşehrilerimizi hayırlı faaliyetlerimize destek olmak, çalışmalarımız hakkında bilgi almak, hasbihal etmek üzere Çarşı Camii karşısındaki ilçe binamıza her zaman bekliyoruz” şeklinde konuştu.  Ahlak ve maneviyat bayrağını dalgalandırmak için canla başla çalışacaklarını belirten Uzun, “Bugüne kadar teşkilatımız yönetiminde emeği geçen kardeşlerimizden Allah razı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.
         Hasan UZUN kimdir?
         4 yaşından itibaren Beyşehir’de hayatını sürdüren Hasan UZUN, 2010’da Selçuk Üniversitesi’nden mezun olmasından itibaren 4 yıldır sınıf öğretmenliği yapmaktadır. Hâlen Necmeddin Erbakan Üniversitesinde Yüksek Lisans (Master) öğrenimine devam eden Uzun, aynı zamanda “Şeytan Arkadaşlık İsteği Gönderdi” kitabının da yazarıdır. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL