ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Bıçakla Yaralanan Damat Hayatını Kaybetti

Hüyük ilçesinde 2 aile arasında meydana gelen bıçaklı kavgada ağır yaralanan çiftçi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.  İlçeye bağlı Kıreli beldesinde ikamet ederken sınır yerleşim birimlerinden Tolca köyündeki bir arazide saman..

Bıçakla Yaralanan Damat Hayatını Kaybetti

Hüyük ilçesinde 2 aile arasında meydana gelen bıçaklı kavgada ağır yaralanan çiftçi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

İlçeye bağlı Kıreli beldesinde ikamet ederken sınır yerleşim birimlerinden Tolca köyündeki bir arazide saman balyası meselesi yüzünden çıktığı ileri sürülen akrabalar arasındaki kavgada, bıçaklanarak ağır yaralanan çiftçi Harun Koruk, önce Hüyük Devlet Hastanesi’ne, ardından Beyşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Hayati tehlikesi nedeniyle son olarak Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilen Koruk’un, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi. Koruk’un cenazesi otopsi için hastane morguna kaldırıldı.

Ölen çiftçinin kayınpederi Ömer Sunar da ayağından bıçakla yaralanmış ve Beyşehir Devlet Hastanesi’nde ayakta tedavi edildikten sonra taburcu edilmişti. Bu arada, bıçaklama olayının ardından akraba olan şüpheli Mehmet K’nin güvenlik güçlerine kendiliğinden gelerek teslim olduğu öğrenildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL