ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Dış Mahalle Yolları Yapımında Atak

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından ihale edilen mahalle yollarında çalışmaların sürdüğünü belirtti.        Şenol yaptığı açıklamada, ..

Dış Mahalle Yolları Yapımında Atak

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından ihale edilen mahalle yollarında çalışmaların sürdüğünü belirtti.
        Şenol yaptığı açıklamada,  son seçim sürecinde gezdiği birçok dış mahallenin sakinlerinden yollar konusunda talepler aldıklarını hatırlatarak, “Seçim sonrası hemşerilerimizin bizlerden talep ettikleri ve söz verdiğimiz çalışmaları başlattık. Bizler sadece seçim zamanlarında meydanlara çıkıp, sadece seçimlerde halkın yanında olan siyasi parti mensupları değiliz. Bizler her zaman hemşerilerimizin yanında olan insanlarız. Memleketimizin her derdi bizim derdimizdir.
        Bu sebeple yıllardır söz verilen ve bir türlü yapılmayan, Esence ve Yazyurdu mahallelerimizin arasında bulunan grup yolu diye tabir ettiğimiz yolun iyileştirme ve genişletme çalışmaları Beyşehir Belediyemiz ve Konya Büyükşehir Belediyemiz tarafından başlatılmıştır. İnşallah kısa sürede tamamlanarak hemşerilerimizin hizmetinde olacaktır.”dedi.
        Şenol, açıklamasında, 13-8 Ağustos tarihleri arasında Konya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından bölgedeki diğer bazı mahalle yolları ile ilgili yapım ihalelerinin de gerçekleştirileceğini belirterek, şu bilgileri verdi: “Bu ihale sürecinde yol yapımı yer alan mahallelerimiz ve güzergâhları şu şekildedir.
Yazyurdu-Hüseyinler-Fasıllar-Çiçekler bağlantı yolları yapımı
Sevindik-Sadıkhacı bağlantı yolu yapımı
Tepecik-Çiçekler bağlantı yolu
Karabayat-Damlapınar bağlantı yolu
Gökçekuyu-Dığrak bağlantı yolu
Damlapınar-Damla Yaylası bağlantı yolu.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL