Arşiv

HEM’de nöbet değişimi

BEYŞEHİR – Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, Siper’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şeref Yaşar, Siper’in daha önce de İlçe Milli..

HEM’de nöbet değişimi

BEYŞEHİR – Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, Siper’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Beyşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şeref Yaşar, Siper’in daha önce de İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulunduğunu hatırlatarak, mesleki tecrübesi üst düzeyde olan bir isim olduğunu, Halk Eğitim Merkezi olarak açılacak yeni kurslarla ilçeye güzel hizmetler kazandıracağına inandığını belirtti.
        Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Siper de, yapılan yeni müdür atamaları çerçevesinde bu görevin kendisine tevdi edilmesinin ardından göreve başladığını belirterek, “Birinci önceliğimiz ve hedefimiz; bulunduğumuz konum ne olursa olsun, muhakkak yapabildiğimiz çerçevede en iyi şekilde halkımıza hizmet etmek olacaktır”dedi. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan HEM’e yeni dönemde ivme kazandıracak çalışmalara imza atmak istediklerini aktaran Siper, “İlçe Milli Eğitimdeki daha önceki görevim münasebetiyle daha önce yaptığımız çalışmalar ve münasebetler doğrultusunda sizlerle ve kurumlarla, bunun yanı sıra mahallelerimizdeki insanlar, okullar ve muhtarlarımızla tanışıyor olmamızın ekstra bir avantajı ile hizmet vermenin gayreti içerisinde olacağız. HEM olarak açabileceğimiz kurslar, halkımızı aydınlatma noktasında yapabileceğimiz çalışmaları elimizden geldiğince bunları planlayarak gerçekleştireceğiz. Zaten şu anda başladık çalışmaya. Öteden beri devam eden kurslarımız da var. Bizim de yeni planlayacağımız kurslarımız olacak. İhtiyaçlar doğrultusunda tesbitlerimiz devam edecek. Mahallelerimizi, kurumlarımızı elimizden geldiğince ziyaret edeceğiz ve halkımıza en iyi hizmeti verebilmenin çabası içinde olacağız. Bunu yaparken, tabi basın olarak sizlerin bize desteği çok önemli. Bunu çok önemsiyoruz. Gerek yapılan çalışmaların tanıtımı, gerekse çevreden alandan, insanlardan topladığımız veriler ve bilgileri sizlerle paylaşıp beraber çalışmayı arzu ediyoruz. İnşallah Allah utandırmasın diyoruz. Çalışma ve sohbet anlamında da sizleri sık sık ziyaret etmeyi düşünüyorum.”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL