ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Karaburun Plajı piknik sezonunu açtı

BEYŞEHİR-Beyşehir Gölü’nün en gözde plajı ve kumsal alanı olan Karaburun Plajı, havaların ısınması ve bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte piknikçileri ağırlamaya başladı.  Beyşehir Gölü’nün Üstünler mevkisinde geçtiğimiz yıllarda işletmeye açılarak..

Karaburun Plajı piknik sezonunu açtı

BEYŞEHİR-Beyşehir Gölü’nün en gözde plajı ve kumsal alanı olan Karaburun Plajı, havaların ısınması ve bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte piknikçileri ağırlamaya başladı. 

Beyşehir Gölü’nün Üstünler mevkisinde geçtiğimiz yıllarda işletmeye açılarak turizme kazandırılan Karaburun Plajı, yeni sezona ‘merhaba’ dedi. Güneşin yüzünü gösterip havaların ısınmasıyla birlikte ailelerin piknik yeri olarak da çok sık tercih edip kullandığı Karaburun Plajı, konuklarını ağırlamaya başladı. 

Göl kıyısındaki plaja gelen aileler mangal keyfi yaşadığı plajın kumsalında güneşten de istifade ediyor. Henüz gölden istifadenin olmadığı plajda, önümüzdeki günlerden itibaren sıcaklıkların artması ile birlikte yüzme keyfinin de başlayacağını belirten işletme yetkilileri, “Şu anda plajımızda yeni sezonumuzu açtık. Özellikle hafta sonları bölgemizde bulunan piknik tutkunlarının adeta adresi halindeyiz. Ama hafta içerisinde gelen aileler de bulunuyor. Vatandaşlarımızın bir bölümü plaj kesiminde, bazıları ise ağaçların altında mangal keyfi yaşayarak günün keyfini çıkarıyor. Gölde yüzme keyfinin ise önümüzdeki günlerde havaların biraz daha ısınmasıyla başlanacağını düşünüyoruz.”dedi.

Bu arada, Karaburun kumsalında ilkbahar mevsimiyle birlikte açan papatyalar da bölgede güzel görüntüler sergiliyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL