ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

LPG Deposunda Esrar Nakli

BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize (KOM) Şube Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Bürosu ile Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne bağlı polis ekipleri, Seydişehir ilçesinden Beyşehir yönüne seyir halinde..

LPG Deposunda Esrar Nakli

BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize (KOM) Şube Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Bürosu ile Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne bağlı polis ekipleri, Seydişehir ilçesinden Beyşehir yönüne seyir halinde takibe aldıkları ve içerisinde uyuşturucu madde bulunduğundan şüphe edilen 48 SC 080 plakalı otomobili şehir girişinde, Ataman Çeşmesi mevkisinde durdurdu.
        Otomobilde bulunan Turgut A., babası Ümmet A., Fatma M. gözaltına alındı. Otomobilde yer alan 10 yaşındaki bir çocuk da polis merkezine götürüldü.
        Beyşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne çekilen otomobilden LPG tankı sökülürken içerisinden 18 kilo 620 gram kubar esrar çıkarıldı. Seyahat esnasında dikkat çekmemek için aile görünümü verdiği belirtilen şüphelilerin uyuşturucuyu Gaziantep ilinden İzmir ‘e götürmek istediği iddia edildi.
         Şüpheliler, Beyşehir Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilirken, polis merkezindeki sorgulamaları sürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL