Arşiv

Beyşehir’in En Büyük Halı Sahası Hizmet’te

BEYŞEHİR – İlçe Belediyesi tarafından Beyşehir’in Üzümlü Mahallesi’ne yapılan kapalı halı sahanın açılış törenine AK Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Babaoğlu, Leyla Şahin Usta, Hüsniye Erdoğan ve Ömer Ünal, Beyşehir Kaymakamı..

Beyşehir’in En Büyük Halı Sahası Hizmet’te

BEYŞEHİR – İlçe Belediyesi tarafından Beyşehir’in Üzümlü Mahallesi’ne yapılan kapalı halı sahanın açılış törenine AK Parti Konya Milletvekilleri Mehmet Babaoğlu, Leyla Şahin Usta, Hüsniye Erdoğan ve Ömer Ünal, Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları mensupları ile Üzümlü Mahallesi Muhtarı Salih Özparlak ve mahalle sakinleri katıldı.

Törende konuşan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Üzümlü mahallesinde yaşayan gençlere sözünü verdikleri halı sahanın yapımını gerçekleştirerek açılışını yapmak üzere bir araya geldiklerini söyledi. Belediye Başkanı olmaları halinde sadece halı saha değil, benzer diğer projelerin de Üzümlü’de yapılacağının sözünü verdiklerini hatırlatan Özaltun, “Tabi Üzümlü halkı, bugüne kadar bize ve partimize en büyük desteği verdi ve hep yanımızda oldu dedi.

Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük de, konuşmasında, Üzümlü’nün insanlarının demire terini katarak çelikleştirip ülke ekonomisine tüfek sanayi ile büyük katkı sağladığına vurgu yaparak, ilçe belediyemize de Üzümlülü hemşehrilerimize yönelik bu katkı ve desteklerinden ötürü teşekkür ediyor, kapalı sahanın hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ise, yaptığı konuşmada 1 Kasım’daki seçimde desteklerinden ötürü Beyşehirli seçmene teşekkür ederken, genelde bu tür açılışların seçimlerden önce olduğuna vurgu yaparak, “Normalinde açılışlar seçimlerden önce olur oy toplayabilmek için ama bizde açılış bitmez Allah’ın izniyle. Her zaman yeni tesisler, yeni projeler kazandırıyoruz. Türkiye adeta şantiye oldu, sorumluluğumuz tabiî ki arttı.

AK Parti Konya Milletvekili Ömer Ünal da, yeni dönemde yüklerinin daha da arttığına dikkati çekerek, tesisin Üzümlü mahallesine hayırlı olmasını diledi.

AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta da, eski yıllarda atılan temellerin üzerinden 10-15 yıl geçmesine rağmen açılışlarının yapılamadığını anlatarak, “Şimdi elhamdülillah çalışkan bir başbakanımız, bir milletvekili ordumuz, belediye başkanlarımız ve teşkilatlarımız var. O yüzden Türkiye’de artık temeller atılıyor, açılışlar da yapılıyor.”diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan da, 1 Kasım’da tarif edilemez bir sevinci yaşadıklarını dile getirerek, “Bu sevincin bize getirdiği sorumluluklar var, onların da bilincinde olarak gelecek günlere adım atıyoruz, çalışmalarımızı o şekilde yürütüyoruz dedi.

Konuşmaların ardından halı sahanın açılışı hep birlikte kurdela kesilerek yapıldı. Sonrasında açılışa katılan milletvekilleri halı sahayı gezerek sırasıyla kaleye şut atışı denemesi yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL